צרו קשר
לא מתמקדת במה שניצב נגדי. אני מתמקדת במטרות שלי, ומנסה להתעלם מהשאר ונוס וויליאמס

כדורסלן לשעבר, כיום מרצה, מעביר סדנאות, כותב ומאמן אישי.

משנת 1988 ועד היום כדורסל הוא חלק בלתי נפרד מחייו של דורון. בכל שנות פעילותו היה שחקן מוביל בקבוצות בהן שיחק, ביניהן, מכבי תל אביב, הפועל ירושלים, הפועל גליל עליון, קונטיקט ונבחרת ישראל.

בשנת 2002 התמודד דורון עם מחלת הסרטן ומאז שינה את אורחות חייו באופן מהותי.

ההרצאה עבור דורון היא האפשרות להוות מקור להשראה, לספק חומר למחשבה ולתת עצות וכלים שיעזרו לכל אחת ואחד בנפרד, ולכולם יחד, לממש את הפוטנציאל שפועם בנו ולהוסיף טוב ושלום לעולם בו אנו חיים.

דורון מאמין שהטוב קיים בכולנו וכי אנו שחקני מפתח בחיים שלנו!

הרצאה 1 – ענני – סיפור חיים אישי – מפגש מיוחד ויוצא דופן על סיפור חייו של דורון שעובר דרך מגרשי הכדורסל, התמודדות עם מחלת הסרטן, המסע להודו וההתקרבות לעולם התורה. דרך סיפורו האישי דורון חבר בין גוף ונפש, בין עולם החומר לעולם הרוח, בין אולמות הכדורסל לעולם התורה ובעיקר בין העבר, ההווה והעתיד. במהלך השיחה יינתנו דגשים בנושאי בריאות הגוף והנפש, התמודדות עם משברים, לקיחת אחריות אישית, יצירת שינויים, צמיחה והתחדשות.

הרצאה 2 – משחק החיים – המתנה המופלאה של משחק הכדורסל חיים – מפגש בו ממשיל דורון את משחק הכדורסל לחיים עצמם ומשתמש בו ככלי חינוכי ותרפי שיכול לעזור לכולנו לנצח במשחק הרבה יותר גדול וחשוב מזה המתנהל על מגרשי הספורט. בהרצאה ייחודית ומעוררת השראה מספר דורון על קריירת המשחק שלו ועל התובנות והמתנות הרבות שנתן לו עולם בכדורסל.

דרך משחק הכדורסל מרחיב דורון על עבודת צוות ושיתוף פעולה, התמודדות עם משברים בדרך, שינוי הרגלים, לקיחת אחריות, צמיחה והעצמה ועוד. במגרש הספורט התמודד דורון עם הצלחות וכישלונות, ציפיות ואכזבות, פחד ותקווה, עצב ושמחה – כל אלו אפשרו לו ללמוד על עצמו, על החיים ובעיקר לגדול ולהתפתח כאדם.

המפגש עם דורון מעורר השראה ומשאיר את המשתתפים עם הרבה חומר למחשבה, נותן שפע של עצות וכלים לחיים בריאים, שמחים ומאוזנים יותר.

ניתן להזמין הרצאה ולהעניק מתנה לכל משתתף/ת – אחד מספריו של דורון שפר עליהם מבוססות הרצאותיו.

למי מתאימות ההרצאות?

גופים, ארגונים, צוותי ניהול, אקדמיה, צבא, חטיבות ותיכונים ומועדוני ספורט.

    לקבלת פרטים נוספים
    נבחרת ה-GOLDTEAM