הרצאות מעניינות – עם ספורטאים שעשו היסטוריה

הרצאות מעניינות עם ספורטאים שעשו היסטוריה – הדרך הכי טובה להבטיח שההרצאה תהיה מעניינת, משמעותית ומועילה היא פשוט לבחור אדם שסיפור החיים שלו מעורר השראה.

אם למשל מדובר על ספורטאים שעשו היסטוריה, אפשר בוודאות להצליח לשלב את ההרצאה עם סוגים שונים של תכנים ולתרום גם לאנשים פרטיים וגם לעובדים

הרצאות מעניינות לשנת 2022 בעולמות הספורט

ספורט הוא תחום שמעורר השראה. גם מי שלא בקיא בספורט או אוהד קבוצת כדורגל וכדורסל מסוימת ככל הנראה עוקב אחרי האירועים הגדולים, בין אם זה המונדיאל שמתקיים פעם בארבע שנים או אליפות שנתית בליגת העל, אנחנו מתעדכנים בזהות המנצחים ויודעים טוב מאוד מי עשה דרך ארוכה כדי להגיע למקום הראשון. מעבר לכך, יש את האולימפיאדה וחברי הנבחרת הישראלים שמייצגים אותנו בגאווה בכל העולם.

בשנת 2022 למשל יש שינויים רבים בעולמות הספורט וגם אירועים מרחיקי לכת. אחרי הקורונה ותקופה ארוכה של סגרים ובידודים, הספורט העולמי חוזר אל מרכז הבמה. במקביל, יותר ויותר גברים ונשים בגילאים שונים מגלים עד כמה הספורט הוא משמעותי עבורם: הם מבצעים פעילות גופנית על בסיס יום יומי כדי לשמור על כושר, שואבים השראה מאנשים אחרים שמוכרים להם מהמסך או מהמגרש ואף מתעדכנים מול רופא המשפחה לגבי ספורט קבוצתי שבו הם יכולים להשתלב.

הדבר החשוב ביותר הוא לנצל את המשמעות של ספורט עבורנו כדי ליצוק תכנים איכותיים גם להרצאות. בין אם מדובר על הרצאות לאנשים פרטיים כמו תלמידים ובין אם אלו הרצאות לחיילים ולעובדים, מאוד כדאי שמי שעומדים מאחוריהם יהיו בעלי עבר ספורטיבי מוכח. אם באותה הזדמנות נוכל לשמוע הרצאה של ספורטאים שעשו היסטוריה, כנראה שנרוויח חוויה שלא נשכח לעולם.

הרצאות מעניינות דרך המרצים והמרצות

המרצים והמרצות שמבטיחים עבורנו הרצאות מעניינות הם אלו שצברו ניסיון אישי ומגיעים מהשטח. זה משמעותי מאוד כאשר מגיעים להרצות, כי כך ניתן להתחבר לקהל המאזינים ולמצוא איתם נושא משותף. חוץ מזה, מרצים ומרצות כמו קארין סנדל היו שם כאשר כל הדברים קרו והם ראו אותם בזמן אמת מגובה המשטח והדשא.

עוד דרך טובה להבטיח הרצאות מעניינות היא לפנות דווקא אל אלו שרגילים להיות מאחורי הקלעים אבל כן להשפיע על התוצאות. ברשימת המרצים והמרצות הזו אנחנו יכולים למצוא לדוגמא את גלעד ויינגרטן ולשמוע מגוף ראשון מה הוא חושב, איך הוא הוביל ספורטאים בעלי שם עולמי ובאיזה אופן הוא בחר להתמודד עם אתגרים וקשיים.

בנוסף, רשימת המרצים והמרצות של הספורטאים שעשו היסטוריה כוללת בתוכה גם כאלה שמוכרים בכל בית בישראל – כמו למשל לינוי אשרם מתחום הג'ודו. בהרצאה כזו אנחנו יכולים להבין טוב יותר מה קורה לספורטאית שעומדת על הפודיום באולימפיאדה, מה הביא אותה לבחור דווקא במסלול קריירה כל כך מאתגר ומה התכניות שלה לעתיד. אם הספורט הוא החיים, הרי שמרצים ומרצות שגם יודעים להעביר את המסר הם ללא ספק המתווכים שמהם נרצה לשמוע גם על כל הפרטים הקטנים.

ספורט להשראה

הדבר הכי חשוב לזכור לגבי הרצאה של ירדן ג'רבי או ספורטאים מובילים אחרים היא שמדובר בהזדמנות. אין לנו בחיים הרבה הזדמנויות לפגוש מרצים ומרצות או לשמוע סיפורים של ספורטאים שעשו היסטוריה, אבל במדינה קטנה כמו ישראל אנחנו כן יכולים לקבל אותה. כאשר הזדמנות כזו עולה בדרכנו, מאוד חשוב להגיע עם ראש פתוח וללמוד ממנה.

למעשה, זה בדיוק מה שעושה צוות מקצועי כמו של GOLDTEAM ולכן הרצאות מעניינות של ספורטאים שעשו היסטוריה זוכים להצלחה כל כך גדולה. בזכות הביטחון העצמי של הספורטאים והספורטאיות מצד אחד ובזכות הרצון של משתתפי ההרצאה ללמוד מצד שני, נוצרת חוויה מיוחדת שמשאירה את כולם עם פה פעור וטעם של עוד.

טכנית, ספורט גם יכול לשמש השראה בארגונים מסוגים שונים. יש למשל הרצאות ספורט מעניינות בבתי עסק קטנים או בארגונים גדולים, במוסדות ציבור ובבסיסי צה"ל וכמובן גם בבתי ספר, בתי חולים, מכוני שיקום ועוד.

מהרגע שבו הנמענים יודעים שמי שעומדים להגיע להרצאה הם ספורטאים שכבר הספיקו לעשות היסטוריה ויש להם רזומה מוכח, קשה לעצור את הסחף: כולם רוצים להיות שם כאשר זה קורה ולהשתתף באירוע עם הרצאות  מעניינות שבזכותן הם מקבלים הזדמנות של פעם בחיים לשאול את כל מה שתמיד עניין אותם.

תוכן עניינים

למידע נוסף השאירו פרטים
פתח צ'אט
צריכים עזרה? 💬
היי
איך אוכל לעזור לך?