הרצאות ליום האישה – המרצות הטובות ביותר בנושא הרצאה מגדר ונשים

הרצאות ליום האישה והעצמה באמצעות חינוך: החשיבות של הזמנת הרצאה ליום האישה

יום האישה הוא אירוע מרכזי לחגוג את ההישגים והתרומות של נשים ברחבי העולם. הזמנת הרצאה ליום האישה אינה רק אקט טקסי אלא כלי רב עוצמה להשראה והעצמה. הרצאות אלו מספקות הזדמנות להדגיש את המאבקים וההצלחות של נשים, תוך טיפוח הבנה והערכה עמוקה יותר של תפקידיהן בחברה. קארין סנדל וירדן ג'רבי, דוברות/מרצות מפורסמות הידועות בהרצאות ההשראה שלהם, מדגישות את המשמעות של אירועים אלו ביצירת פלטפורמה לדיון ורפלקציה. על ידי הבחירה לארח הרצאה לנשים, ארגונים וחברות מפגינים את מחויבותם לשוויון מגדרי ולהעצמת כוח העבודה הנשי שלהם.

היתרונות של ארגון הרצאות ליום האישה הם רבים. ראשית, אירועים אלו משמשים מקור מוטיבציה ועידוד לנשים. דוברות כמו איילת זוסמן וגם מורן סמואל, שזוכות לכבוד על הרצאות העצמה שלהן, חולקות סיפורים על חוסן ונחישות המהדהדים את הקהל הנשי. שנית, הרצאות לארגונים וחברות ביום האישה יכולות לשפר באופן משמעותי את ההכללה והגיוון במקום העבודה. הרצאות אלו מובילות לרוב להגברת המודעות וההבנה בקרב כל העובדים, ומטפחות סביבת עבודה תומכת ושוויונית יותר. בנוסף, ניתן לשלב סדנאות מעניינות לנשים וסדנאות ליום האישה כדי לספק חוויות מעשיות המעשירות עוד יותר את הלמידה והמעורבות.

שילוב מגוון פורמטים ונושאים בהרצאות ליום האישה יש הבטחה שהתוכן יהיה מרתק ורלוונטי. האפשרויות נעות בין הרצאות להעצמה נשית להרצאה מצחיקה לנשים, מרגשת או מעבירה מסר ותובנות, הנותנת מענה לתחומי עניין והעדפות מגוונות הן לעולם העסקי והן עבור כל אחד ואחת מאיתנו. הרצאות מעוררות השראה מאת דמויות כמו לינוי אשרם, אישה מעוררת השראה בתחומה, יכולות להשאיר השפעה מתמשכת על המשתתפים. יתרה מכך, שילוב אלמנטים יצירתיים כגון ניגון שיר ליום האישה יכול להפוך את האירוע לבלתי נשכח ומהנה יותר. הגיוון הזה בתוכן מבטיח שההרצאות לא רק מחנכות אלא גם מבדרות, מה שהופך אותן ליעילות יותר בהעברת המסר שלהן.

הזמנת הרצאות ליום האישה היא צעד משמעותי לקראת חגיגה והעצמת נשים ובעיקר מודעות. אירועים אלה מספקים פלטפורמה לנשים מעוררות השראה בעולם לחלוק את הסיפורים שלהן, להציע תובנות ולעורר השראה לאחרים. בין אם זה באמצעות הרצאות מעניינות לנשים וגברים כאחד, הרצאות העצמה או סדנאות השראה, למפגשים אלו יש תפקיד מכריע בקידום שוויון מגדרי ובהשראת הבאות דור של נשים מנהיגות. ארגונים וחברות צריכים לנצל הזדמנות זו כדי להפגין את תמיכתם בקידום נשים ולתרום לחברה מכילה ושוויונית יותר.

הרצאות יום האישה – למי זה מתאים?

  • אירועים עסקיים: אידיאלי עבור חברות המבקשות להכיר ולחגוג את תרומתם של עובדיהן. הרצאה ליום האישה יכולה להיות חלק מרכזי מיוזמות גיוון והכלה, להציע תובנות לגבי שוויון מגדרי ולהעצים נשים במקום העבודה.
  • מוסדות חינוך: בתי ספר, מכללות ואוניברסיטאות יכולים לארח הרצאות ליום האישה כדי לחנך את הסטודנטים על תולדות הנשים, הישגיהן ומאבקים מתמשכים לשוויון. זו הזדמנות מצוינת לעורר השראה במוחות צעירים לגבי החשיבות של שוויון מגדרי.
  • מפגשים קהילתיים: מרכזים קהילתיים מקומיים, מועדונים וקבוצות יכולים לארגן את ההרצאות הללו כדרך לקרב אנשים, לטפח תחושת קהילה ומודעות סביב נושאי נשים.
  • ארגונים ללא מטרות רווח: במיוחד אלו המתמקדים בזכויות נשים והעצמה. הרצאות אלו יכולות לשמש פלטפורמה לגיוס כספים, מסעות פרסום וגיוס מתנדבים.
  • אירועי ממשל ומגזר ציבורי: לקדם מדיניות ויוזמות לשוויון מגדרי. הרצאה ליום האישה במסגרת זו יכולה לסייע בחינוך הציבור וקובעי המדיניות לגבי האתגרים וההזדמנויות בהשגת שוויון מגדרי.
  • ריטריטים לבריאות ואיכות חיים: שילוב הרצאות לנשים המתמקדות בבריאות נפשית ופיזית, טיפול עצמי והעצמה יכולים להוסיף ערך משמעותי לאירועים אלו.
  • כנסים ליצירת קשרים ומנהיגות נשים: כמפגש מרכזי או פריצה, הרצאות אלו יכולות לספק תובנות חשובות, השראה והזדמנויות נטוורקינג לנשים בתחומים מקצועיים שונים.
  • פסטיבלי תרבות ותערוכות אמנות: להשלים את נושא העצמה ויצירתיות נשית, תוך הוספת רובד חינוכי עמוק יותר לאירוע.
  • סמינרים וירטואליים וכנסים מקוונים: הנגשת ההרצאה לקהל רחב יותר, פוטנציאלי גלובלי, רלוונטי במיוחד בהקשר של עבודה מרחוק וסביבות למידה דיגיטליות.
  • פונקציות פרטיות: כגון מועדוני חברים, מפגשים פרטיים או קבוצות עניין מיוחדות המעוניינות לחגוג את יום האישה באווירה אינטימית ומותאמת יותר.

הרצאה של קארין סנדל

קארין סנדל, קפטנית נבחרת ישראל בכדורגל נשים, היא לא רק ספורטאית יוצאת דופן אלא גם דוברת מעוררת השראה. בהרצאתה שכותרתה "בועטים במוסכמות", היא חולקת את סיפורה האישי כאישה בעולם הנשלט על ידי גברים. קארין דנה בכוחן של ציפיות חברתיות ובכוח להתנגד להן על ידי מציאת המצפן הפנימי שלנו, האומץ ללכת אחרי הלב שלנו, וחשיבות האמונה העצמית, כמו גם האומץ לחלום בגדול מגיל צעיר.

קארין מאמינה שספורט הוא מראה לחיים ושהדרך להצלחה על המגרש ומחוצה לו טמונה בכל אחד מאיתנו. הרצאתה שוזרת תובנות מניסיונה העשיר בספורט עם מסרים וכלים מעצימים לאתגרי החיים, המציעים פרספקטיבה בריאה ומאוזנת. קארין סנדל מחזיקה בשיא הופעות בנבחרת ישראל, משמשת כיו"ר ארגון השחקנים הישראלי, והיא האישה השנייה בתולדות הכדורגל העולמי שמחזיקה בתפקיד כזה. היא גם כוכבת "גולסטאריות 2" ובעלת תואר שני בפסיכולוגיה חברתית.

הרצאתה מתאימה לחברות וארגונים, הן מהמגזר הפרטי והן במגזר הציבורי, באקדמיה, בצבא, במועדוני ספורט ובתי ספר.

הרצאה של לינוי אשרם

לינוי אשרם, מתעמלת אמנותית שעשתה היסטוריה באולימפיאדת טוקיו 2020 על ידי זכייה בזהב, מציעה הרצאה מרתקת שכותרתה "חלומות מזהב". במצגת שלה היא מתמקדת במוטיבציה, בעבודה קשה וברגעי השיא של זכייתה בזהב האולימפי. לינוי חולקת את סיפורה האישי, בעיקר באמצעות מפגש שאלות ותשובות, תוך התאמת תגובותיה לגיל ולסוג הקהל. היא מדברת ברהיטות ובגילוי לב על המסע שלה מילדות ועד הגשמת החלום, תמיכת ההורים, הקשר הייחודי עם המאמנת שלה איילת זוסמן, שמירה על תשוקה לאורך זמן ואפילו איך לבחור שיר לשגרה.

הרצאתה מעניקה כלים לצוותי ניהול בקבלת החלטות, כנסים וימי עיון בתחום המוטיבציה והעשייה, להורים בתמיכה ובמעורבות ראויה וכמובן לבנות ולנערים כדוגמה ומופת להתמדה, נחישות, מצוינות, עבודה קשה ומעל הכל שיעור בענווה.

ההרצאה של לינוי אשרם מתאימה לחברות וארגונים, צוותי ניהול ופיתוח בהייטק, במגזר הפרטי והציבורי, צוותי חינוך, צבא, אקדמיה, מועדוני ספורט ובתי ספר. שימו לב, אפשר גם להזמין את לינוי להרצאה יחד עם המאמנת שלה, איילת זוסמן. בנוסף, היא מציעה כיתת אמן בת 90 דקות במועדוני התעמלות אומנותית ומופעי גאלה באירועי שיא מקומיים ובינלאומיים.

הרצאה של ירדן ג'רבי

ירדן ג'רבי היא דמות מעוררת השראה שתרמה תרומה משמעותית בעולם הג'ודו ומחוצה לה. בתור אלופת עולם לשעבר ומדליסטית אולימפית בג'ודו, יש לה רקורד מדהים של מדליות והישגים בינלאומיים. לאחר פרישתה מספורט תחרותי, היא לא האטה; היא עברה לקריירת טלוויזיה מצליחה, הובילה קמפיינים מסחריים, ובעיקר, הפכה למקור השראה באמצעות הרצאותיה.

בהרצאותיה היא חולקת תובנות על חייה כספורטאית צמרת מקצועית, תוך שהיא דנה באתגרים, הניצחונות והעקרונות שהובילו להצלחתה. היא מספרת את סיפורה מנקודת מבט בגוף ראשון, ומספקת הבנה ייחודית וישירה של המסע שלה. ההרצאה מכסה את ימיה הראשונים בג'ודו, התמיכה שקיבלה מהוריה, ניצחונה הבינלאומי הראשון וכיצד התמודדה עם כישלונות והצלחות.

הטכניקות החדשניות שלה בג'ודו, במיוחד "חניקת ג'רבי", הובילו לשינוי משמעותי בחוקי הג'ודו הבינלאומיים. למרות התמודדות עם אתגרים כמו שינויי כללים ופציעות, היא התמידה והשיגה הצלחה יוצאת דופן, כולל מדליה אולימפית.

כעת היא מחלקת את זמנה בין ליסבון, פורטוגל וישראל, שומרת על קריירת הטלוויזיה שלה ומעבירה הרצאות. ההרצאה שלה מרתקת, מעוררת מחשבה ומעוררת השראה, מה שהופך אותה למבוקשת מאוד על ידי מגוון רחב של קהלים, כולל תאגידים גדולים, סטארטאפים, ארגונים והקהל הרחב.

ההרצאה, באורך שעה פלוס 15 דקות לשאלות, מלווה בסרטונים ומצגת וניתנת להזמנה גם למפגשים מקוונים דרך ZOOM. ההרצאה של ג'רבי מתאימה לקבוצות שונות, לרבות חברות, ארגונים, צוותי ניהול בהייטק, במגזר הפרטי והציבורי, צוותי חינוך, צבא, אקדמיה, מועדוני ספורט ובתי ספר.

האם תרצו להמשיך בהזמנת ההרצאה של ירדן או מרצים אחרים? לחצו כאן לצפות בצוות ה GOLDTEAM.

תוכן עניינים

למידע נוסף השאירו פרטים
פתח צ'אט
צריכים עזרה? 💬
היי
איך אוכל לעזור לך?