ספורטאים מרצים – הרצאות השראה

ספורטאים מרצים – קריירה של ספורטאים יכולה להוות מקור השראה לגברים ונשים בכל הגילאים.

אז אם בדיוק עכשיו אתם מחפשים תוכן לאירוע חברה בלתי נשכח או סתם רוצים לפנק את העובדים המצטיינים, מאוד כדאי להכיר את היתרונות של הרצאות כאלה

ספורטאים מרצים

ההיצע של ספורטאים מרצים רחב מכפי שנהוג לחשוב והוא מוכיח את עצמו בכל רחבי העולם. קודם כל, כולנו אוהבים לפגוש אנשים מפורסמים. ספציפית בתחום הספורט, מפגש מקרוב עם אנשים כאלה מעורר אצלנו התרגשות ומעניק גם הזדמנות חד פעמית לחלוק את הרגעים הכי מרגשים בחיים שלנו עם הספורטאים שאחראיים עליהם. גם הספורטאים עצמם כמובן מבינים את זה, לכן הם בוחרים להרצות ולהעביר הלאה את הידע שהם כבר הספיקו לצבור.

שנית, אין ספק שקריירה של ספורטאי ותיק מהווה מקור השראה. אצל גברים ונשים בכל הגילאים זו יכולה להיות דרך מעולה לשמוע סיפור חיים אישי מרתק, לשאול שאלות ולקבל תשובות. ההרצאה לא דורשת שום סוג של ניסיון או רקע קודם, כי עצם הרצון של הספורטאי להיחשף כבר משחק תפקיד חשוב בתוצאה הסופית ובאיכות של התוכן. 

פרישת ספורטאים

רוב הספורטאים שבוחרים להעביר הרצאות כמקור השראה עושים את זה אחרי הפרישה. אמנם אין חובה שזה באמת מה שיקרה, אבל הפרישה מפנה זמן לאותם ספורטאים וגם מייצרת אצלם מוטיבציה מיוחדת להעביר את הידע הלאה. 

מבחינת מי שמחפשים הרצאות ותוכן מעניין עם עורך מוסף, פרישת ספורטאים מסוימים היא בדיוק הרגע שבו כדאי לתאם את ההרצאה. זה רלוונטי עבור מתנות לעובדים בראש השנה וכדי לפרגן למועסקים מצטיינים, אבל יכול גם לסייע לבעלי עסקים בשגרה: בימי כיף, בערבי גיבוש ובסדנאות מיוחדות לעובדים, ליזמים ולמשקיעים.

ספורטאים מהווים השראה

השאלה היא איך בדיוק כדאי לבחור ספורטאים מרצים ומה עושים על מנת ליצוק תוכן רלוונטי לתוך הפעילות. בעוד ספורטאיות עם קריירה באמת יוצאת דופן כגון ירדן ג'רבי וספורטאים אולימפיים אחרים עושים את זה באופן טבעי, כל היתר צריכים לקחת בחשבון את הטיפים הבאים:

  1. חיבור הסיפור האישי של הספורטאי אל קהל היעד – ספורטאים יכולים להוות השראה רק אם מי שמאזינים להם במהלך ההרצאה מוצאים נקודות השקה ודמיון מולם. בשביל לעשות את זה, על הספורטאים שמעבירים את ההרצאה למצוא דרך לחבר את הסיפור האישי שלהם אל קהל היעד מבחינת גיל, תחומי עניין וכן הלאה.
  2. שימוש בכמה שיותר דוגמאות – אחת הדרכים הכי טובות להעביר מסר היא להשתמש בדוגמא. אם ספורטאים רוצים שמי שמאזינים להם ילמדו את הלקח מתוך הסיפור האישי שלהם, כדאי להם להשתמש בכמה שיותר דוגמאות.
  3. הרצאה במקום המתאים – כדאי שהמקום שבו מתקיימת ההרצאה יתאים לתוכן שלה. כדי לעשות את זה, מגיעים לפני ומעצבים את הבמה ואת האולם.

מלבד הסקטור העסקי, האפשרות לשלב הרצאות של ספורטאים ולהשתמש בהן בתור מקור השראה יכולה להיות רלוונטית גם לאנשים פרטיים. בעת הזמנת ספורטאית על כמו לינוי אשרם הרצאה הופכת להיות אטרקציה: כולם רוצים להשתתף בה, אין מי שלא נשאר כדי להצטלם עם לינוי והחוויות נשארות עם החברים או המשפחה לכל אורך החיים. 

תוכן עניינים

למידע נוסף השאירו פרטים
פתח צ'אט
צריכים עזרה? 💬
היי
איך אוכל לעזור לך?