ספורטאים ישראלים באולימפיאדה מספרים לכם הכל

ספורטאים ישראלים באולימפיאדה מספרים לכם הכל | אם משהו שנוגע תמיד בלבבות שלנו, באמת של כל אחד ואחת מאיתנו הוא ספורטאים ישראלים באולימפיאדה, בטח בזכיות הגדולות והבלתי נשכחות, הם הופכים להיות ממש כמו אלילים.

חזקים, מוכשרים ובעיקר מעוררי השראה. בתום הקריירה כשהספורטאים פורשים מהתחרויות והאימון, הם מקדישים מעצמם להרצאות ספורטיביות והרצאות וקידום אישי וקבוצתי כדי לחלוק ממוסר העבודה והמקצוענות הבלתי נגמרת

מי הספורטאים הישראלים שהיו באולימפיאדה?

האולימפיאדה היא תחרות כלל עולמית ונבחרות ספורט מכל העולם מתחרות על המדליות זהב, כסף וארד. זה נכון לגבי ספורטאים אולימפיים וכנ״ל פראלימפיים. אך העניין הוא אינו רק השתתפות כמו הדבר שמרגש ומרטיט את הלב – הוא רגע הזכיה של ספורטאי ישראלי במדליה.

אין זכיה של ספורטאיםמישראל באולימפיאדה שהיא לא חקוקה בזכרונות שלנו. הרגע הזה על הפודיום בו נשמע ההמנון הוא מהעוצמתיים והמרגשים בספורט האולימפי וכדי להגיע אל הפודיום המיוחל העבודה נעשית קשה ואינטיסיבית יותר. את הרגע המחולל הזה יוכלו גם ספורטאים פורשים וכאלו שעודם פעילים וזכו לקבל את אחת מהמדליות, להתרגש ממנו תמיד.

מי שבשנים האחרונות נותנים דוגמא למופת הם אותם ספורטאים פראלימפיים ישראלים שעובדים ועוברים דרך קשה יותר להגיע אל ההישגים, כי בדרכם הם נתקלים במחסומים המנטליים והפיזיים הקשים, בכל ענף וענף. בשביל לשמוע מגוף ראשון, צריך להגיע אל הרצאות ספורטיביות שלהם.

מה חשוב יותר עבור הספורטאים, פעילות אירובית או פעילות אנאירובית?

קודם כל חושב לציין כי לכל ספורט, ללא יוצא מן הכלל, אולי חוץ משחמט – דורש מהספורטאי אימון אנארובי ואירובי גם יחד. כמובן שהכל תלוי ענף וגם תלוי מבנה הגוף של אותו ספורטאי או ספורטאית.

צריך לזכור כי באולימפיאדה ישנן ענפים בהם מתחרים כקבוצה ובין אם יחידנים והאימונים מתחלקים לאימוניים אירוביים ואנאירוביים גם יחד כדי שהספורטאים הישראלים המתחרים באולימפיאדה יהיו מוכנים וחזקים. אם אתם מחפשים השראה, הסיפור של ספורטאים ישראלים באולימפיאדה יכול להיות פתרון.

 

כיצד ספורטאים ישראלים הצליחו להגיע לאולימפיאדה?

ספורטאים ישראלים באולימפיאדה מגלים לנו את הסיפור האישי שלהם. המציאות שלנו מעולם לא הייתה פשוטה ודרכן של הנשים אל עבר הפסגה תמיד, לצערנו, קשה יותר ואי לכך ובהתאם לזאת – זכיות של נשים מרגשות אותנו.

אכן מדובר בספורטאיות עצומות מהגדולות, אולי הכי גדולות שגדלו כאן ועכשיו אחרי שפרשו מתחרויות ואימונים, כיום ניתן לעבור עם לינוי אשרם הרצאה מרתקת ואף להוסיף בזכות ירדן ג'רבי הרצאה עם ערך מוסף.

הרצאות אלו נעשות במקומות רבים בהם מקומות עבודה, נבחרות ספורט, אימונים אישיים ועוד, כל זה כי ספורטאיות אולימפיות אלו מהוות דוגמא לעבודה קשה והתמדה באימונים למרות הקשיים העצומים שצפים בדרך למטרה.

הספורטאיות שמתעמלות מגיל צעיר הגיעו להישגים מרשימים בספורט התחרותי, כפי שכולם זוכרים את רגע הזכיה של לינוי אשרם באולימפיאדה האחרונה וזאת לאחר שהתמודדה עם פציעה! בנוסף, תמיד מעניין לשמוע את ירדן ג׳רבי שזכתה באליפות העולם בג׳ודו ובמדליית ארד באולימפיאדה בריו דה ז׳ניירו בברזיל.

חוץ משתיהן, ספורטאים ישראלים שהשתתפו ואף זכו באולימפיאדה נתפסים בעיני החבר׳ה לסמל לעבודה קשה ולכן הרצאות אלו חשובות, מעשירות ומלמדות רבות על כמה ארוכה לעיתים הדרך להצלחה.

תוכן עניינים

למידע נוסף השאירו פרטים
פתח צ'אט
צריכים עזרה? 💬
היי
איך אוכל לעזור לך?